Tak tohle bylo zlé. Červenobílí prohráli oba zápasy a vidina postupu se vzdálila.

19.12.2018

Tak na tyhle zápasy rozhodně dorostenci nebudou vzpomínat v dobrém. Nejenom, že je oba prohrály, ale také nepředvedly optimální výkony a díky tomu spadli na předposlední místo.

FBC Slavia Praha 1:4 Kanonýři Kladno B

(0:0, 1:2, 0:2)

Branky a Nahrávky: 18. Sedláček (Prokop) - 13. Trkovský (Hartmann), 20. Horák, 27. Weglarz, 32. V. Ptáček (Hartmann). Vyloučení: 1:0, Využití: 0:1.

Slavia: Šternberk - Petrů, Prokop, Babka, Myslín, Polák, Klimeš, Tipta, Šťastna, Černý, Křížek, Sedláček, Schier, Holeček, Pérez

Kladno: Pavlíček (Pokorný) - Rybář, Burgr, Zika, Weglarz, Horák, V. Ptáček, Hejný, Hartmann, Lahoda, Hurych, Jiřičný, M. Ptáček, Krejčík, Nováček, Trkovský

FBC Slavia Praha 1:4 FBC Žraloci Příbram

(0:0, 1:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 14. Sedláček - 13. Černý, 27. Sedláček, 27. Čejda, 33. Šternberk (OG). Vyloučení: 1:0, Využití: 0:1.

Příbram: Mára- Cifrain, Pergelt, Krejsa, Černý, Hosírek, Hárský, Pobříslo, Čejda, Stulík, Sedláek

KOMENTÁŘ

Sešívaní přijeli do Berouna s jasnou vizí, vrátit se na nejvyšší příčky. Hned v Prvním zápase na ně čekalo Kladno, které se překvapivě zvedá. V první třetině byly ale lepší slávisté díky aktivitě a také šancím, které bohužel do brány nespadly. Kladno hrálo hlavně na brejky a z nich si tvořilo šance. Ty ale také neměly svůj úspěch, a díky tomu byla první třetina bezbranková.

Po přestávce se Kladno zvedlo a bohužel pro nás se dočkalo odměny. Při přečíslení 3 na 1 se Janu Trkovskému povedlo propálit z pravé strany gólmana a otevřel skóre pro Kladno. Netrvalo však dlouho a za pět minut bylo vyrovnáno, Kladenským obráncům totiž ujel míček a Jiřímu Sedláčkovi se ho povedlo vzít a sólovým únikem zakončil. Vydrželo to ale jen dvě minuty. Kladno si totiž vedení vzalo díky Dominiku Horákovi zpět a do poslední třetiny šla Slavia s jednobrankovou ztrátou.

Ve Třetí třetině chtěli Sešívaní strhnout vedení na svoji stranu, ale nedokázali si vytvořit moc šancí. A tak udeřilo znovu Kladno. Z brejkové situace se Eriku Weglarzovi povedlo zvýšit rozdíl na dvě branky. Slavia se s výsledkem ještě snažila něco dělat vše, ale bylo marné. Výsledek 1:4 pro Kladno ještě v závěru pečetil Vojtěch Ptáček.

Červenobílým  první zápas tedy nevyšel i když |Kladno nebylo vůbec lepším týmem. Ale naši hráči až na pár výjímek hráli tragicky a soupeř prostě využil jen svoje šance.

S Příbramí jsme podali lepší výkon. Na výhru to, ale nestačilo.

Ve Druhém zápase jsme se utkali s Příbramí, což byl druhý tým tabulky. Průběh zápasu připomínal spíš bitevní pole, protože se bojovalo spíš o prostor a moc šancí nevznikalo. I díky tomu skončila první třetina bez branek.

Druhá třetina měla stejný průběh s tím rozdílem, že v ní padaly branky. jako první se, ale trefila Příbram. Dominik Černý náhodně vypálil z půlky a k překvapení všech přihlížejících se míček ocitl v brance. Vedení soupeře trvalo, ale jen minutu. Jeden z našich obránců totiž vypálil a jelikož gólman soupeře míček pouze vyrazil před sebe, povedlo se Jiřímu Sedláčkovi dorazit míček do branky a vyrovnat stav. Víc už ale druhá třetina nepřinesla a tak se do té poslední šlo za vyrovnaného stavu.

Třetí třetina připomínala také spíše bojiště než florbal. Ve třetí minutě třetí třetiny, ale přišel smolný moment. Hráli jsme oslabení ve kterém jsme se docela drželi. Těsně před jejím koncem, ale Tomáš Sedláček vypálil před brankou a s nešťastnou tečí našeho gólmana strhnul vedení na stranu soupeře. A bylo ještě hůře. V té samé minutě totiž zvýšil vedení Příbrami Roman Čejda. Slávisté byly jak opaření snažili se ještě něco dělat, ale vše co si vytvořili jim bylo k ničemu. A aby toho nebylo málo tak přišel ještě jeden smolný moment. Jeden z hráčů Příbrami opět vypálil a náš gólman si srazil míček do vlastní branky.

Sešívaní tak prohráli i druhý zápas a nejenom, že spadli na předposlední místo ale také se Beroun stal jejich neoblíbeným místem.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky