Překvapení se nekonalo. Sešívaní padli jak s Rakovníkem tak s Bohemkou

17.10.2018

Slavia Odehrála další utkaní v dorostenecké lize. Tentokrát se jí, ale příliš nedařilo a oba zápasy prohrála.

FBC Slavia Praha 2:4 TJ Lokomotiva Rakovník

(2:0, 0:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 6. Sedláček (Peréz), 11. Sedláček (Holeček) - 14. Malý (Nechutný), 24. Humr, 32. Malý (Nechutný), 36. Kyncl (Kříšík). Vyloučení: 2:0, Využití: 0:1.

Slavia: Polák - Myslín, Špůr, Šťastna, Černý, Sedláček, Peréz, Hraba, Holeček

Rakovník: Strnad - Houdek, Humr, Kosová, Malý, Kyncl, Vlček, Mudra, Zelenka, Nechutný, Kříšík

Bohemians Praha 8 C  5:1  FBC Slavia Praha

(3:0, 2:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 3. Pecha, 7. Dvorský (Kouba), 9. Pecha (Jakub Šejbl), 15. Pecha (Jakub Šejbl), 16. Kouba (Bláha) - 15. Peréz (Černý). Vyloučení: 2:3, Využití: 1:0

Bohemians: Hirsch, (Musil) - Dvorský, Pecha, Medulič, Jakub Šejbl, M.Šebek, Svoboda, Jančík, Jan Šejbl, Vobořil, Kouba, Bláha, Ginzel, J.Šebek

Slavia: Polák - Vintoniv, Myslín, Špůr, Šťastna, Černý, Křížek, Sedláček, Peréz, Hraba, Holeček

KOMENTÁŘ

Sešívaní přijeli druhou Říjnovou Sobotu odehrát další zápasy v dorostenecké lize. Hned na začátku toho prvního ale museli řešit nepříjemnou věc a to, že nemohli nastoupit Křížek s Vintonivem z důvodu toho, že se zdrželi v zácpě na dálnici a přijeli akorát na začátek zápasu. Nicméně tempo zápasu bylo z obou stran vlažné a nikomu se moc nikam nechtělo spěchat, ale byli to právě červenobílí, kteří se ujali vedení v polovině první třetiny zásluhou Jiřího Sedláčka a za pět minut bylo ještě veseleji, když se opět prosadil Jiří Sedláček a do druhé třetiny šla Slavia s dvoubrankovým náskokem.

Ve druhé třetině se tempo hry nezměnilo a slávisté dále hráli soupeřovu hru. A to se jim bohužel vymstilo když  po sólo úniku snížil Štěpán Malý. Slávisty tohle mělo probudit, bohužel nestalo se tak. A díky tomu  přišla těsně před koncem rána v podobě vyrovnávacího gólu Radka Humra, který se štěstím propasíroval míček do brány.

Do třetí třetiny se šlo tedy za vyrovnaného stavu, Ale tempo zápasu se vůbec neměnilo. Bohužel pro nás Rakovníku se podařilo otočit skóre díky Štěpánovi Malému a slávisté měli co dělat, aby se pokusili výsledek zvrátit na svoji stranu. Jenže přišlo pětiminutové oslabení a to byla definitivní tečka, jelikož těsně před koncem zápasu pečetil výhru Rakovníka Tadeáš Kyncl.

Slavia tak prohrála důležitý zápas a to může zamíchat kartami do příštích kol.

Ve druhém zápase jsme trápili lídra, ale nestačilo to.

Do druhého zápasu jsme rozhodně nešli, jako favorité. Na začátku zápasu to, ale vypadalo, že to nebude tak černé jak se zdálo. Ve třetí minutě jsme už ale museli lovit míček ze sítě, když se dálky prosadil Matěj Pecha. A za čtyři minuty bylo ještě hůře, když na 2:0 zvyšoval Michal Dvorský. To Nebylo, ale ze strany Bohemky všechno na rozdíl tří branek za dvě minuty zvýšil opět Matěj Pecha a podařilo se mu využít přesilovku.

Ve druhé třetině se začalo stejně jako v té první. A Hned ve 14.minutě zkompletoval svůj Hattrick Matěj Pecha. Nicméně v téže minutě se podařilo Slavii dát svoji první, avšak bohužel jedinou branku zápasu, když závaru před bránou využil Šimon Peréz a propasíroval míček do branky. O minutu později dala Bohemka toho pověsténo bůra po gólu Dominika Kouby. Do poslední třetiny se šlo tedy za stavu 5:1

Ve třetí třetině už žádná branka nepadla, hrála se už spíše vyrovnaná hra. Bylo tam i pár situací, které se často nevidí. Např: vyloučení trenéra Bohemky na tribunu za kritiku rozhodčích. Slavia tedy prohrála i druhý zápas, ale na to, že hrála s lídrem tabulky  podala velice solidní výkon a diváci to náležitě ocenili.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky