Krize!!!! Slavia opět nezískala body a navíc nedala gól

06.02.2019

Vypadá to že, sešívaným táborem prochází výsledková krize, protože poslední tři zápasy Slavia prohrála a šňůra proher se po posledních zápasech navíc protáhla. A to poté když tým nestačil jako na Bohemians tak Rakovník.

Bohemians Praha 8 C  1:0  FBC Slavia Praha

(1:0,0:0,0:0)

Branky a nahrávky: 8. Jakub Šejbl. Vyloučení 0:1, Bez využití.

Bohemians: Musil (Hirsch) - Dvorský, Mendulič, Jakub Šejbl, Šebek, Svoboda, Jančík, Jan Šejbl, Bláha, Ginzel

Slavia: Štemberk - Myslín, Polák, Špůr, Tipta, Šťastna, Černý, Vintoniv, Křížek, Sedláček, Cvikr, Holeček, Pérez

FBC Slavia Praha 0:3 TJ Lokomotiva Rakovník

(0:0,0:2,0:1)

Branky a Nahrávky: 14. Nechutný (Malý), 21. Malý (Kyncl), 36. Nechutný (Strnad).

Rakovník: Vlček - Malý, Kyncl, Jelen, Zelenka, Nechutný, Strnad, Kříšík, Kosová

KOMENTÁŘ

Červenobílí Jeli do Stochova s jasným cílem. Konečně vyhrát a začít nový rok dobře. V prvním zápase je, ale čekal nejlepší tým ligy Bohemians

První třetina byla co se týče hry překvapivě vyrovnaná a šancí bylo málo. Když už se ale někdo dostal do útoku byla to spíše Bohemka. Nepovedlo se jí však dát gól, jelikož nás podržel gólman. Slavia se dostávala do útoku sice méně, ale také si vytvořila pár šancí nicméně ani jim se gól vsítit nepodařilo. Diváci se nakonec gólu dočkali, bohužel pro ty slávistické ho dal soupeř. Bohemka totiž rozjela náhodnou akci ze své poloviny a po pěkné kombinaci na útočné polovině se Jakubu Šejblovi podařilo z úhlu dostat malou škvírou míček do branky 1:0. A tímto stavem skončila i první třetina jelikož se už nic nestalo.

Druhá a zároveň i třetí třetina byl přesným opakem té první. Červenobílí se začali tlačit více do útoku a také si vypracovali více šancí. Soupeř už hrozil jen z protiútoků. Ale aˇse Sešívaní snažili sebevíc ten gól prostě nedali a to dokonce museli přečkat oslabení,které ale s přehledem zvládli a i v něm hrozili šancemi. Slavia tak prohrála s lídrem ligy těsně 1:0, ale co se týče výkonu tak z něj se stydět hráči nemuseli naopak.

Další zápas jsme měli až za tři hodiny, tak jsme ten čas využili odpočinkovými aktivitami. Ať už procházkou po městě nebo bowlingem.

Po třech hodinách jsme nastoupili k druhému zápasu proti Rakovníku. A začátek byl spíše vyrovnaný. Bylo k vidění plno soubojů a také dost šancí. I tak ale v první třetině nepadl žádný gól a po první třetině byl stav bezbrankový.

Druhá třetina bohužel nezačala pro slávisty vůbec dobře. Protože po přihrávce jednoho z útočníků Rakovníka zpět do Obrany si vzal míček Tomáš Nechutný a skoro z půlky hřiště prostřelil vše co mu stálo v cestě 0:1. A Sešívaní jako by poté byli opaření. Výkon hráčů už nebyl tak dobrý jako předtím a Rakovník toho využíval ke svým šancím. Naštěstí nás v hodně situacích situacích podržel gólman. Jenže Rakovníku se podařilo přeci jen zvýšit náskok. Při jednom z našich útoků se po střele míček odrazil k Štěpánovi Malému, který přešel celé volné hřiště, obehrál brankáře a zakončil do prázdné branky 0:2. Další gól už naštěstí pro Slavii nepadl a tak šli Slávisti do poslední třetiny s dvoubrankovým mankem.

Slavia se snažila ve třetí třetině se stavem ještě něco udělat a měla k tomu i dost příležitostí. Bohužel jí co se týče gólů nebylo přáno. Rakovník si tedy na konci zápasu pojistil výhru třetím gólem díky povedené sólo akci Tomáše Nechutného. Slavia tak nevyhrála ani druhý zápas a nejenom,že zůstává na předposledním místě, ale také natáhla šňůru zápasů bez výhry na pět.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky