Konec sezóny vítězný nebyl. Slavia podlehla Příbrami.

15.05.2019

Tak na tenhle zápas rozhodně nebudou sešívaní vzpomínat v dobrém. Po minulém kole, kdy se konečně po devíti prohrách dočkali vítězství. Tak na něj nedokázali navázat a podlehli Příbrami.

FBC Slavia Praha 0:6 FBC Žraloci Příbram

(0:1, 0:5, 0:0)

Branky a nahrávky: 9. Dráb, 14. Černý (Urban), 14. Sedláček (Urban), 19. Urban (Sedláček), 22. Urban (Černý), 22. Dráb (Stulík). Vyloučení: 3:1, Využití: 0:1

Slavia:  Štemberk- Prokop, Myslín, Polák, Špůr, Tipta, Šťastna, Vintoniv, Křížek, Sedláček, Cvikr, Schier, Hraba, Holeček, Pérez

Příbram:  Mára- Cifrain, Pergelt, Krejsa, Černý, Hráský, Sedláček, Dráb, Urban, Stulík, Čejda

KOMENTÁŘ

Druhý dubnový týden vyrazili sešívaní do Dobříše k poslednímu zápasu sezóny a samozřejmě také sezónu vítězně zakončit. První třetina, ale byla v režii soupeře, který přehrával Slavii prakticky ve všem a také si vytvořil dost šancí. První gól přišel, ale až v deváté minutě, kdy otevřel skóre Šimon Dráb. Příbram poté dále kontrolovala hru, stav se ale nezměnil a do druhé periody se šlo za stavu 0:1.

Druhá třetina by se dalo říct, že rozhodla zápas. Jelikož Příbram v ní nasázela všechny ostatní branky. A první dvě přišly už dvě minuty po začátku druhé třetiny, kdy se nejdříve prosadil Dominik Černý a pár sekund poté Tomáš Sedláček. Definitivní zářez a poslední naděje Slavie, která si za zápas vypracovala minimum šancí zhatil v devatenácté minutě Kryštof Urban a zvýšil už na 0:4 pro soupeře. Slavia se snažila zápas spíš už důstojně dohrát, protože se stavem už se nedalo nic dělat. Příbram přidala ještě dva góly dvě minuty před koncem druhé části, kdy se opět trefil Kryštof Urban a hned na to i Šimon Dráb.

Ve Třetí třetině se už nic důležitého nestalo. Příbram už pouze kontrolovala hru, zatímco Slavia dále dobývala branku soupeře bohužel marně. Zápas tedy skončil 0:6 pro Příbram. Berme ale v potaz, že Žraloci měli ještě šanci na postup, který nakonec nevybojovali na rozdíl od Červenobílých, kteří už o nic nehráli. Také chceme podotknout,že zápas v některých situacích ovlivnili rozhodčí. To nic ale nemění na faktu, že Slavia letos zakončila sezónu na předposledním šestém místě.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky