Domácí prostředí nepomohlo. Slavia opět nebodovala

13.03.2019

Krize nemá konce! Sešívaným se ani na domácí půdě nedařilo. A prohráli jak s Berounem tak s Kladnem od kterého ještě dostali silný debakl.

Sport Eden Beroun 4:1 FBC Slavia Praha

(0:0, 2:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 16. Chňoupek (Vrzal), 24. Žebra (Hozman), 28. Florián (Žebra), 33. Šlejhar (Florián) - 35. Černý. Vyloučení: 2:2, Využití: 1:0, Góly v oslabení: 1:0.

Beroun: Knobloch - Florián, Žebra, Chňoupek, Vrzal, Šlejhar, Pilnáček, Hozman

Slavia- Štemberk - Prokop, Myslín, Polák, Babka, Tipta, Šťastna, Černý, Vintoniv, Křížek, Sedláček, Petrů, Holeček, Pérez

FBC Slavia Praha 1:13 Kanonýři Kladno B

(0:4, 0:2, 1:7)

Branky a nahrávky: 32. Pérez (Tipta) - 4. Čika, 5. Čika (Hejný), 10. Trkovský (Hejný), 11. Hejný (Trkovský), 20. Weglarz (Jiřičný), 21. Jiřičný (Křeček), 25. Jiřičný (Weglarz), 27. Trkovský (Nováček), 31. Weglarz (Nováček), 31. Burgr (Trkovský), 32. Číhal, 36. Křeček, 36. Čika (Burgr). Vyloučení: 1:0, Bez využití.

Kladno: Pokorný (Pavlíček) - Burgr, Weglarz, Čika, Číhal, Hejný, Hurych, Jiřičný, Nováček, Trkovský, Křeček

KOMENTÁŘ

Psala se Sobota 2.3 a Slavii čekali domácí zápasy ve kterých měli jediný cíl konečně zlomit černou sérii šesti proher. A v prvním zápase k tomu měli ideálního soupeře Beroun. První třetina byla spíše vyrovnaná i když s v ní více šancí vytvořili Slávisté. Ale gól nepadl ani na jedné straně, a tak se do druhé třetiny šlo za stavu 0:0.

Ve Druhé třetině už diváci góly viděli. Bohužel pro nás ho dal Beroun a navíc ve chvíli, kdy to nikdo nečekal. Slávisté měli přesilovku a po jedné z našich střel Beroun rozjel brejk a Šimon Chňoupek zavěsil do branky. Těsně poté, ale zavládla radost také na straně sešívaných. Byla ale jen chvilková, protože rozhodčí pro nás z neznámého důvodu gól neuznali. A tak Beroun stihl do druhé sirény ještě zvýšit. Při jednom závaru před naší bránou se k míčku dostal náš obránce. Ten ale namazal přímo na hokejku Vítu Žebrovi, který dál gól přesně k tyči. Druhá třetina tedy skončila za stavu 0:2 pro Beroun.

Ve třetí třetině se Červenobílí snažili se stavem něco dělat. Vše ale bylo marné, páč se na každou akci nadřeli, dělali zbytečné kombinace nebo individulání chyby a také je opět trápila produktivita. Soupeř ještě tedy stihl přidat další dva góly. První gól dal po přihrávce Adama Šlejhara, který byl za brankou k tyči Adam Florián. A ten druhý dal opět k tyči při závaru před naší brankou Adam Šlejhar. Slávisté nakonec přeci jen neodešli ze zápasu s nulou. Při jedné z mála z našich povedených kombinací se z dálky prosadil Jan Černý. Na víc se už, ale slávisté nezmohli a nakonec prohráli 4:1.

Druhý zápas odehrála Slavia proti Kladno. Tento zápas nebudeme, ale podrobně rozepisovat, protože napsat to podrobně by nám zabralo měsíc. Takže jenom stručně schrneme co se dělo. V tomto zápase Slavii nevycházelo prakticky vůbec nic. Vytvořila si minimum šancí a skoro se nedostala do útoku. Zatím co Kladnu vycházeli všechny kombinace a bylo přesné na míčku. Zápas tedy skončil obrovským debaklem 1:13 a Červenobílím dokonce hrozí, že v této sezńě skončí poslední.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky